štvrtok 24. júla 2014

Soľný chlorinátor pre bazénySoľný chlorinátor: 100% automatické riešenie zaobchádzania s bazénovou vodou

Je účinný, jemný k vašej pokožke, praktický a spoľahlivý: viac ako 40 rokov, si soľné chiorinátory Zodiac užívali solídnu povesť na základe ich výkonnosti a spoľahlivosti. Pre zvýšenie komfortu naši inžinieri vytvorili najrozšírenejší soľný chlorinátor TRi. Jeho základ tvorí soľný chlorinátor, ale môžete si k nemu pridať funkciu automatickej regulácie pH a chlóru.

► Výsledok: zo soľným chlorinátorom TRi® sa čistenie vody naozaj stáva automatickým. Predstavuje adaptabilné riešenie, čiže môže byť nainštalovaný v priebehu výstavby bazéna alebo do už existujúcich bazénov.

Prečo sa rozhodnúť pre soľný chlorinátor TRi®?

Je to inteligentný systém. TRi predstavuje štandardne funkcie soľného chlorinátora. Vďaka jeho funkcii prídavných modulov, si môžete jeho inštaláciu prispôsobiť podľa svojich potrieb.

► Je zamerané na potreby majiteľov bazéna, TRf je koncentráciou Zodiacu, ktorý ponúka optimálny komfort na kúpanie. Každý voliteľný modul pracuje inteligentne: TRf pH a TRf Pro. TRf pH

Automaticky meria a reguluje hodnotu pH. TRi Pro automaticky reguluje výrobu pH a chlóru, ktorá sa prispôsobuje rôznym podmienkam, napr.: teplota vody, počasie, zastrešenie...
Vďaka svojej modernizácii TRf ponúka ekonomické riešenie.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.